Головна /
Путівник /
Фонди партизанського руху опору в Україні періоду Другої світової війни /
Кам’янець-Подільське партизанське з’єднання ім. Героя Радянського Союзу Г.К. Жукова. (Командири І. Скубко, Ф. Кот) (1943-1944)
Кам’янець-Подільське партизанське з’єднання ім. Героя Радянського Союзу Г.К. Жукова. (Командири І. Скубко, Ф. Кот) (1943-1944)
Фонд
103
Дати
1943–1945
Кількість описів
1
Кількість справ
62
Історична довідка
У липні 1943 р. рішенням Кам’янець-Подільського підпільного обкому КП(б)У із з’єднання І. Шитова було виділено 4 загони, на базі яких сформовано з’єднання ім. Г. Жукова кількістю близько 300 чол. під командуванням І. Скубка, з лютого 1944 р. – Ф. Кота. Бойову і диверсійну діяльність з’єднання провадило на території Житомирської, Кам’янець-Подільської (тепер – Хмельницька) і Рівненської областей. У квітні 1944 р. з’єднання (716 чол.), після зустрічі з частинами Червоної армії, було розформовано.
Анотація
Наказ уповноваженого УШПР про переформування з’єднання. Накази, виписки з наказів, розпорядження по Кам’янець-Подільському обласному штабу партизанського руху і по з’єднанню. Вхідні радіограми ЦК КП(б)У, УШПР, Кам’янець-Подільського обласного штабу партизанського руху до штабу з’єднання; вихідні радіограми до ЦК КП(б)У і УШПР. Звіти командування з’єднання про діяльність партизанських загонів. Рапорти, доповідні записки до ЦК КП(б)У, ЦШПР, УШПР, ЦК ЛКСМУ про дислокацію військ противника, роботу залізничного транспорту, диверсійних груп загону ім. Богуна. Щомісячні звіти командування з’єднання до УШПР про воєнну діяльність загонів. Щомісячні звіти, зведення командирів партизанських загонів до штабу з’єднання про бойові, диверсійні і розвідувальні дії, трофеї, винищення живої сили й техніки противника. Листування з обласним штабом партизанського руху, командирами інших з’єднань про передислокацію загонів, ведення спільних бойових дій, надання допомоги частинам Червоної армії. Зведення та журнали обліку диверсійних дій з’єднання. Відомості, стройові записки про кількісний склад штабу з’єднання і його підрозділів, партизанських загонів, наявність у них озброєння й боєприпасів. Карти дислокації, рейдів і бойових дій з’єднання. Документи загонів ім. Богуна, «За Батьківщину», «Смерть фашизму», ім. Г. Котовського, ім. О. Пархоменка, ім. Д. Фурманова. Бойові характеристики, нагородні листи партизанів. Періодичні видання.